pinkpapaver
Bluelighter
yep, I read up. shall I do the maths for a week , how much does leccy cost per kWh? lets say 10p so for a whole 3 days it would cost
72 * 0.04 * 10 =
72 * 0.04 * 10 =
He taketh after his mother, Madonna, and hath the head of John The Baptist mixing under the table for him. See, for he hath no headphones.
I'm trying to make a slideshow of photos to play on a projector. I was going to use Powerpoint. Is there any better way to do it?