sticker
Bluelighter
I might buy a liq today > if you dont know what a liq of k is, it is the liquid vial it origanlly comes in , usually when i buy a little jar filled with k it is 40 $, but i dont have any jars , so i was wondering if there is a way , like maybe i can split the k once i cook it into 3 even piles, and each pile can go for a certain amount , please help, thanx