I'm interested mostly in the going rates for K.
Assuming the product is 100% powder, totally uncut, what are fair prices for:
1 dosage unit (100-115mgs - ie, purchasing at a party?) Usually $20 is standard here, I know.
1 Gram?
3 Gram bulk?
Thanks for any help!
Around here(Lansing, Michigan) k goes for 50-80 a gram for powder. It's pretty good shit.
If you're getting more than a gram at a time, then do NOT get powder. Once it's cooked, powder will last about 3 days max. Either way, you can get about a gram (little over) from cooking a vial. From that, you can get 10 standard 100-115mg $20's (midwest prices, sounds like it goes the same elsewhere). So, assuming one would sell a vial for a total of $200, it better cost half that at the most.
A vial should cost $60-100 for end-users or small-time resellers (maybe who use half, sell half), though some people come up on lots of 'em and only want to sell multiple vials on the lower end of that price scale. And of course, they only cost $3 for the vet.
Where did you get this info? I have bought quite a bit of powder and kept it for weeks. The guy who cooks and sells keeps powder in his freezer for months, I have never seen any loss of quality!