Whenever i run out of weed I gather money i made from selling a couple ounces and buy 1/4 pound about every 2 weeks, which cost me like $175. so like $350 a month Approximately.
damn 100 for a month, i smoke about half a gram anywhere to a couple grams a day and generally if i were to spend money every time most likely about 15-30 bucks a day or my friends would just get quads weekly, its not expensive if your employed.